01013, м. Київ,
вул. Будіндустрії, 6

(044) 331-75-82
(044) 500-47-25
(050) 357-39-47
(050) 445-77-36

  info@grand-kiev.com.ua

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Секція перекрестноточного утилізатора тепла

Секція перекрестноточного утилізатора тепла

        
Секція перекрестноточного утилізатора тепла являє собою пластинчастий теплообмінник, в якому повітряні потоки припливного і витяжного повітря перетинаються в перехресному напрямку, не перемішуючись при цьому. В результаті відбувається обмін тепловою енергією.
Конструктивно перекрестноточного утилізатор складається з тонких алюмінієвих пластин, які утворюють ізольовані канали. Через ці канали в перехресному напрямку проходить припливний і витяжний повітря. Застосовувана при складанні теплообмінника спеціальна технологія, робить його щільним, що виключає явище перетікання між каналами припливного і витяжного повітря. Герметичність каналів становить 99,9% при тиску 500 Па.
Секція перекрестноточного утилізатора тепла комплектується піддоном з нержавіючої сталі для збору і відводу вологи, яка конденсується з витяжного повітря при низьких температурах припливного повітря. Наявність конденсату може викликати "обмерзання" секції утилізатора. Щоб не допустити "обмерзання" утилізатора, частина приточного повітря пропускають через байпасний канал (байпас). Також байпас використовують при відключенні функції утилізації, наприклад: в теплий період року.
Ефективність секції перекрестноточного утилізатора тепла до 70%.
 
G Analytics
сайт створено компанією сайт разработан компанией Эффект